Fairome Apartment Cassia

  • 30 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 2 gäster
  • 1 säng

Fairome Apartment Cassia med 1 sovrum har ett behändigt läge, mindre än 9 minuter till fots från Pons Mulvius. Den 30 m² stora lägenheten ligger inom 3 km från tågstationen Flaminio och ganska nära busshållplatsen Cassia/Nepi.

Fairome Apartment Cassia har ett badrum med hårtorkar, badrockar och handdukar. Dessutom finns det en bidé, en separat toalett och en dusch.

Tillgång till isrink hjälper gästerna att underhålla kroppen.

Lägenheten erbjuder gästerna ett kök samt matplats.

Om du vill bo i distriktet Beirut centrum är den här lägenheten ett bra val, ungefär 10 minuters bilresa från Vatikanmuseerna. Gästerna kan besöka Santa Maria Maggiore inom 6 km från boendet. Det tar 15 minuter med bil att se Peterskyrkan.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Fairome Apartment Cassia
Olimpico Apartment
Mobilpris

Olimpico Apartment

819 m från boendet
USD 283 USD 255
per natt
Living Rome Flaminio - Appartamento Parziale - Alloggio Ad Uso Turistico
Mobilpris

Living Rome Flaminio - Appartamento Parziale - Alloggio Ad Uso Turistico

9.4
Utmärkt 59 recensioner
926 m från boendet
USD 123 USD 111
per natt
Harmony House Roma
Mobilpris

Harmony House Roma

9.7
Exceptionellt 41 recensioner
1.5 km från boendet
USD 1290 USD 1161
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Rom Ciampino Flygplats
    36 km

    Tågstationer

    Flaminio Train Station
    3,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:30
    Utcheckning: från 05:00 till 11:00
    Licensnummer058091-AFF-05797,IT058091B45ZGAJ8D7
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga barnsängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi på Fairome Apartment Cassia?
      Internet tillhandahålls gratis på Fairome Apartment Cassia.
    • Accepterar Fairome Apartment Cassia husdjur?
      Fairome Apartment Cassia tillåter husdjur.
    • Hur stort är Fairome Apartment Cassia?
      Fairome Apartment Cassia är 30 m² stort.
    • Ligger denna lägenhet nära järnvägsstationen?
      Flaminio tågstation ligger inom 3 km från denna lägenhet.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Rom Ciampino Flygplats
    36 km

    Tågstationer

    Flaminio Train Station
    3,2 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Fairome Apartment Cassia

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng